Minimalistická hořčice

Šití obal na jógový koberec jógamatku
Nepromokavý obal obal na jógový koberec z tenkého sofsheelu v pískové barvě. Jednoduchý funkční obal s nadčasovým minimalistickým vzhledem.

Obal bez zadání

Zatím jediný obal, který jsem šila jen tak a ne pro konkrétní osobu. Byl to totiž můj první obal pro někoho jiného než pro mě. Nakonec jsem jej darovala tomu, kdo si o něj řekne a to byla moje studentka jógy Romča.

Vize

Bylo mi hned jasné, jak bude vypadat, jen co jsem uviděla tu látku ❤ Jarní softsheel žluto-oranžové (hořčicové) barvy. Navíc z vnitřní strany rafinovaně černo-bílo kostkovaný. Hnědý nastavitelný popruh, staromosazná oka a zavazování hnědou šňůrou. Takový krásně minimalistický jednoduchý vzhled.
Softsheel sice není přírodní, ale naopak je funkční, není tak náchylný a je nepromokavý. Záleží na tom, co kdo preferuje. Já se snažím šít obaly pro všechny, podle jejich potřeb a toho co jim udělá radost.

Proč šiju na objednávku?

Protože jsem vak dělala univerzální a ne na konrétní koberec, musel být univerzální i rozměr. Takže je nakonec o něco větší. To je také jeden z důvodů, proč raději šiju konkrétně. A hlavně si dovedu představit danou osobu a šít obal přímo pro ní.
Romča z něj ale i tak měla velkou radost a stále v něm svůj koberec nosí na lekce.
Ať je jeho životní cesta dlouhá a spokojená.

Chceš také takový osobitý obal, přesně pro tebe a přesně na tvůj koberec, nebo jógamatku? Napiš mi