Udatný tygr

Šití obal na jógový kobrec jógamatku
Softsheelový obal s motivem a sílou tygra. Funkční obal s výrazným vzorem, přesně k oranžovému koberci a k jeho majiteli.
Další obal na koberec je na světě. Nazvala jsem ho „Udatný tygr,“ nebo taky „Nezkrotná anakonda“ 😀

Zadání

Tenhle obal už vznikl pro konkrétní osobu. Tygr jako symbol síly… Jogíni prý v dřívějších dobách praktikovali na tygří kožešině… Mohla bych tady dlouze popisovat sílu tohoto ztvárnění, ale skutečný důvod byl mnohem prostší a já vím, že ani nový vlastník by si nezakládal na nějaké zbytečné vážnosti.
Moje provedení je trochu humánnější než stahování tygra z kůže. Černý softsheel s našitým vzorem tygra s oranžovým a bílým lemováním. Tentokrát uzavírání na zip po celé délce – kontrastní oranžový zip i popruh. Přesně na oranžový koberec a pro jeho majitele, který má rád trochu extravagance, i legrace a hlavně oranžovou barvu.

Síla vzhledu

Našívání tygřích pruhů byla výzva, ale aspoň i trochu dalších zkušeností do mého portfolia. Prostě všechno co si kdo usmyslí je možné.
Nejde mi totiž ani tak o nějakou magičnost daných ztvárnění a vyšitých vzorů, nebo symbolů, ale o to, co to znamená pro majitele. Obal na koberec bychom měli mít rádi, stejně jako všechny věci, které vlastníme, ale také by nám moh dodávat trochu odvahy, odhodlání, radosti, toho co kdo do své praxe potřebuje.
Ať Tygřík dlouže slouží a dělá parádu kam příjde.

Chceš také takový osobitý obal, přesně pro tebe a přesně na tvůj koberec, nebo jógamatku? Napiš mi