Květinová louka

Šití obal na jógový kobrec jógamatku
Funkční softsheelový obal se vzorem pampelišek. Můj první obal, který používám už dva roky a stále krásně plní svou funkci.
Můj milovaný šedý obal, který jsem si ušila před dvěma roky, když jsem si koupila svůj jógový koberec.

Můj první obal

Po tom co jsem zjistila, že mít svázaný koberec popruhem přes rameno moc nejde, tak jsem začala shánět nějaký obal. Ale ejhle, koberec je užší a delší než obyčejná jógamatka, takže tu nastala první komplikace – jaký obal vybrat. Druhá komplikace nastala v tom, že jsem docela vybíravá, co se týče vzhledu, kvality provedení a materiálu. Takže jsem se nakonec rozhodla ušít si obal sama podle sebe.

Vzhled

Sehnala jsem tento krásný šedý softsheel s pampeliškami, ze kterého se krásně šije a je velmi praktický. K němu černý zip a popruh, protože mám ráda barevnou jednoduchost. A nakonec, aby to nebylo až tak obyčejné, jsme na něj vyšila nápis ASHTANGA (čímž započaly moje vyšívací pokusy).

Výhody softsheelu

Nakonec jsem právě velmi ocenila jeho funkčnost. Je nepromokavý a nemusím řešit nějaké špinavé fleky. Jezdí semnou totiž úplně všude – vlakem do Bratislavy na kurzy, na Vespě přivázaný gumicukem, do Znojma autobusem… Sice tenhle obal moc nevětrá, ale doma mám stejně koberec neustále rozložený, takže to nevadí.
Na to, že už ho mám dva roky, tak se sama divím, jak je stále skoro stejný jako na začátku a moc ráda ho nosím, protože je prostě můj.

Chceš také takový osobitý obal, přesně pro tebe a přesně na tvůj koberec, nebo jógamatku? Napiš mi