Baby friendly lekce

Jóga pro maminky za přítomnosti dětí

Kam patří dítě, když je maminka na józe? Podle mě vedle ní.

Jistě záleží na věku dítěte a na tom, jak je zvyklé (i na mnoha dalších náhodných faktorech 🙂 ). Proto se ale snažím svoje děťátko už od malička zvykat na mou jógovou praxi.

Kdy? Kde?

Čtvrtek v 9 hodin dopoledne

délka lekce 60 minut (odchod volný, případně můžeme zůstat na čaj, nebo kafíčko déle)

Yoga Shala Brno – Hybešova 18, 602 00 Brno (zastávka Hyběšova)

Cena 200 Kč za lekci

joga s detmi

Vlastní jógová praxe

Jógová praxe nemusí být jen jedna hodina týdně ve studiu, ale můžeme se jí věnovat pravidelně i doma. Naučíme se jak jógu provádět, jak využít i chvilku času a jak to skloubit s dětmi. Pak už nám nezabrání ani to, že jsou děti nemocné, nebo to že jsme odjeli na dovolenou. Můžete doma praktikovat v přítomnosti vašich dětí, nebo ve volné chvíli klidu, která se právě naskytne.

Už nekoukejte na online lekce

Učím jógu tak, abyste věděly, jak ji přesně právě vy máte provádět. Abyste se doma nemusely rozptylovat koukáním do videa a přemýšlením nad tím, jestli to vůbec děláte správně. Abyste se mohly soustředit na svůj dech, uklidnit se a mít chvilku jen pro sebe, bez ohledu na to, co se děje kolem vás.

Musím cvičit doma?

Pokud ale nechcete, nemusíte cvičit doma. Lekce bude vytvořena tak, abyste si mohly zacvičit i pouze na lekci, protáhly se a zrelaxovaly.

S jógou je to jak s čištěním zubů, krátkou chvíli každý den je větším přínosem než pořádně jednou za týden.

A co děti?

Jedná se o lekci jógy pro maminky (případně i jiné členy rodiny), za přítomnosti dětí. Budeme se učit praktikovat jógu a řešit i různé situace, které mohou s dětmi nastat. Budeme sdílet naše zkušenosti. Jak asi víte, s dětmi je to vždy nevyzpytatelné, takže se necháme překvapit.

Lekce je zejména pro kojence (pro ženy po ukončení šestinedělí), případně děti, které alespoň částečně vydrží v klidu (starší děti se budou muset zabavit samy, nebo napodobovat naše cvičení). Záleží na vašem uvážení, vždycky to můžete vyzkoušet a uvidíte.

Lekci můžete navštěvovat i bez dítěte (pokud je např. ve školce, nebo ho někdo hlídá).

Jak budou lekce vypadat

Baby friendly lekce bude oproti normálním lekcím rozdělena na kratší úseky, tak abyste se mohly postarat o své děti a uměly si stejně krátkou praxi zařadit i do vašeho dne doma. Budeme se věnovat relaxačním, dechovým technikám a jógovým sériím nepříliš obtížných pozic z hathajógy a ashtangy (dle domluvy). Občas přidáme i nějaká zábavná cvičení.


Tak neváhej a vyzkoušej.

Soukromá lekce tradiční ashtanga jógy
jóga dítě

Odchod podle vašich potřeb

Začínat budeme zhruba v 9 hodin a lekce bude trvat 60-90 minut podle aktuálních potřeb a domluvy (můžeme si pak ještě popovídat u čaje, nebo kafíčka, není kam spěchat). Tím, že bude lekce rozdělena na kratší úseky, můžete bez problému odejít i dříve.

Vybavené zázemí

Ve studiu najdete vše potřebné – klidné místo na kojení, varnou konvici, místo pro umístění kočáru přímo uvnitř studia, kde může dítě v klidu spát (hlídání není zajištěno).

Podložky, hračky a potřeby pro dítě si prosím vezměte vlastní, stejně tak hračky pro starší děti.

Chcete se na něco zeptat?

Něco tě zajímá? Napiš mi na email, nebo sociální sítě.

Vyzkoušej a uvidíš. Většinou se dá vše vyřešit, případně se můžeme domluvit na lekci individuální.