Ručně šité obaly na jógové koberce

Miluju tvoření a vymýšlení originálních věcí. Současně jsem tak trochu minimalistka, takže bych nerada vytvářela něco beze smyslu, co bude jen tak ležet na poličce, nebo doplní řadu nepotřebných věcí o kterých za chvíli doma ani nevíte.

Proto vytvářím osobité obaly na jógové koberce a jógamatky, které bude mít jejich nový majitel opravdu rád. Takový obal, který vystihuje jeho osobnost a dodává mu odvahu, podporuje jeho svobodu, nebo to, co právě potřebuje. Takový obal, který je kvalitní a bude vám dlouho dělat společníka.

Chceš také takový osobitý obal, přesně pro tebe a přesně na tvůj koberec, nebo jógamatku? Napiš mi.

Jak moje obaly vznikají?

Obaly vymýšlím přímo v procesu tvorby. Čekám na představu, která se postupně utváří. S novým majitelem se domluvíme na základních bodech, co od obalu očekává, základní vzhled, barvy, vlastnosti… ale dál už je to otázka náhod a nápadů, podle toho, jak přicházejí.

Současně se nerada opakuju a ráda vymýšlím nová řešení, takže žádný váš požadavek pro mě není nesplnitelný. Snad jen, kdybyste chtěli stejný obal, jaký už jsem jednou ušila.

Obal tvořím přesně pro danou osobu, takže většina obalů má svoje jméno a svůj příběh.

Moje již vytvořené obaly

Pokud tě zajímá příběh jednotlivých obalů, nebo třeba více fotek, rozklikni si popis každého z nich 😉

Šití obal na jógový kobrec jógamatku

Třezalková láska

Přírodní obal ze lnu s bavlněnou podšívkou. S vyšitou třezalkou a vášnivě rudým popruhem a zipem. Obal který v sobě skrývá všechny stránky ženy.

Více...
Šití obal na jógový koberec jógamatku

Zakletá princezna

Upcyklovaný obal, ze starého lněného ubrusu a starých riflí. Obal se speciálním systémem popruhů na nošení jako batoh na koloběžce.

Více...
Šití obal na jógový kobrec jógamatku

Pampelišková kráska

Funkční softsheelový obal se vzorem pampelišek. Můj první obal, který používám už dva roky a stále krásně plní svou funkci.

Více...
Přírodní lněný obal na poskládaný koberec. S výšivkou chrpy a fialovými šňůrkami. Obal, ve kterém je koberec zavázaný jako důležitý dar.

Chrpový zázrak

Přírodní lněný obal na poskládaný koberec. S výšivkou chrpy a fialovými šňůrkami. Obal, ve kterém je koberec zavázaný jako důležitý dar.

Více...
Šití obal na jógový kobrec jógamatku

Udatný tygr

Softsheelový obal s motivem a sílou tygra. Funkční obal s výrazným vzorem, přesně k oranžovému koberci k jeho majiteli.

Více...

Jógové "utěráky"

Můžu ti ušít také “utěrák.” Není ani tak na utírání, ale používá se při dopomocích v józe, nebo jednoduše “pokud máš krátké ruce”. V mnoha pozicích s se touto pomůckou mnohem lépe uvolníš a můžeš se pak soustředit už jen na dech. Jedná se o tradičnější a přirozenější pomůcku, než je třeba jógový popruh.

Na barvě a materiálu se můžeme domluvit (např. bavlněný mušelín, bavlněné plátno, nebo len).

Tradiční ashtanga jóga asána

Jak si objednáš můj výtvor?

Napiš mi na email jogove_obaly@whyfearjoga.cz, nebo na některý z mých dalších kontaktů. Domluvíme se na tvé představě jógového obalu a já dám dohromady svůj návrh.

Obaly šiju pouze na zakázku pro konkrétní osobu, takže již ušité obaly už mají své majitele. Dočkáš se ale nového originálního obalu přesně pro Tebe.

Mou práci najdeš také na instagramu @produkty_kreativity