Hledáš způsob jak se kontinuálně rozvíjet po fyzické i psychické stránce?

Pojď, budeme spolu budovat tvou vlastní jógu.

Soukromá lekce tradiční ashtanga jógy

Co ti to přinese?

  • Získáš nástroj a metodu ke zlepšování tvé tělesné kondice a zdraví, který ti také může pomoci ke zvládání stresu, a dalších věcí v tvém životě.
  • Naučíš se sérii pozic, kterou budeš moci dělat doma a vzít si ji všude s sebou. Nezávisle na tom, jestli jsi doma na mateřské, máš proměnlivý pracovní rozvrh, nebo třeba často cestuješ.
  • Naučíš se, jak jógu dělat tak, aby ti pomáhala a neškodila. Na rozdíl od různých online kurzů, videí, nebo vedených lekcí, budeš přesně vědět jak máš jógu dělat právě ty.

To vše postupně a ve vlastních variacích, takže nezáleží na tvých počátečních schopnostech, ani zdravotním stavu.

Jediné co potřebuješ je tvoje snaha a odhodlání.

Jdeš do toho?

Zpětná vazba mých žáků

S přístupem Katky, jako lektorky ashtanga jógy, jsem velmi spokojena. Jde na ní vidět i cítit, že to, co učí, zaroveň i žije a tento způsob vedení jógy je nejlépe přenesitelný na studenta. Vždy se těším na další společnou lekci.

Eva

Moc se mi líbí, ze jsem se ještě před začátkem samotného cvičení dozvěděla něco o filozofii a historii ashtanga jógy. Taky mi vyhovuje systém postupného přidávání pozic. Cením si především jejích rad a pomoci během samotného praktikování jógy. Takže s výukou jsem velice spokojená.

Romana

Líbí se mi přístup, jemné vedení do pozic a dovysvětlení (proč pohyb provádět tím kterým způsobem, jaký to má v józe teoretický základ apod.) Není to jen o těle a koordinaci pohybů.

Věra

První soukromá lekce zdarma

Během února můžeš získat první soukromou lekci jógy zdarma. Zjistíš jakým způsobem učím jógu, jaké benefity ti to může přinést a dál můžeš pokračovat na soukromých, nebo veřejných lekcích. Nabídka je časově omezená, takže neváhej a zarezervuj si svůj termín.

Rezervaci můžeš provést v kalendáři, nebo mi napiš na některý z kontaktů.

Soukromé lekce mohou probíhat kdekoli v Brně (případně i Praze). Je možné přijít i ve dvou.

(Učím pouze osobně, tak jak by se jóga měla předávat, takže i tyto lekce zdarma jsou pouze osobně.)

Co očekávat od první lekce?

Na první lekci je to více povídání, než fyzické práce. Seznámím tě s tím, jakou jógu učím, co jak a proč děláme.

Naučím tě začátek jógové sekvence, tzv. denní minimum. Je to několik pozic a dynamických přechodů, které můžeš provádět každý den na rozhýbání těla a zahřátí svalů. To vše ve variacích přesně pro tebe.

Soukromá lekce tradiční ashtanga jógy
Mysore lekce tradiční ashtanga jóga

Jak můžeš pokračovat dál?

Uvidíš po první lekci, jestli tě tento styl jógy nadchne. Buď si můžeš dál praktikovat svou naučenou sérii doma na rozhýbání, nebo pokračovat na mých soukromých nebo veřejných Mysore lekcích.

Ke všemu ti dám informace až se uvidíme. Jediné co potřebuješ abys mohl pokračovat, je snaha učit se.

Rezervuj si svůj termín

Rezervuj si svou první lekci zdarma v rozvrhu, nebo mi prostě napiš a domluvíme se. Můžeš použít i níže přiložený formulář. Budu se těšit na setkání.

[contact-form-7 id=”1652″ title=”Konktaktní formulář”]